Warning: DOMDocument::load() [domdocument.load]: failed to create an SSL handle in /www/b/e/u28873/public_html/plugins/system/NewsBoard.php on line 65

Warning: DOMDocument::load() [domdocument.load]: Failed to enable crypto in /www/b/e/u28873/public_html/plugins/system/NewsBoard.php on line 65

Warning: DOMDocument::load(http://www.qintec.sk/index.php?option=com_ninjarsssyndicator&feed_id=1&format=raw) [domdocument.load]: failed to open stream: operation failed in /www/b/e/u28873/public_html/plugins/system/NewsBoard.php on line 65

Warning: DOMDocument::load() [domdocument.load]: I/O warning : failed to load external entity "http://www.qintec.sk/index.php?option=com_ninjarsssyndicator&feed_id=1&format=raw" in /www/b/e/u28873/public_html/plugins/system/NewsBoard.php on line 65

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/b/e/u28873/public_html/plugins/system/NewsBoard.php on line 102
Rok 2012

Rok 2012

Poslednou tohtoročnou, decembrovou návštevou bola "delegácia" z OZ MAJME SRDCE, Magda, raperi DNA a ŠEGI. Prišli s posolstvom kampane proti množiteľom. Ich návštevu a takisto nový videoklip so psami a o psoch si pozrite v Bezbúdovcoch TU.

Aj v novembri sme mali v bezbúdovcoch návštevu, speváka Martina Haricha, dokonca uvidíte aj jeho nový videoklip. To všetko TU.

V októbri nás v Trnavskom útulku navštívil herec divadla Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene, televízny advokát, archívny bádateľ Rado Kuric. Všetko sa dozviete TU.

V septembri sme začali 7. ročník nakrúcania Bezbúdovcov. Prišla nás pozrieť Sisa Lelkeš Sklovská, ktorej sme pripravili malé prekvapenie. Jej návštevu útulku si pozrite TU.

V auguste, v čase prázdnin a dovoleniek, sme dali dovolenku aj našim hosťom. Nebol u nás nikto, ale potešíme sa, ak si augustových Bezbúdovcov pozriete TU. :)

Trnavský útulok navštívila spisovateľka, prvá v histórii Bezbúdovcov! Hosťom júlových BEZBÚDOVCOV je Táňa Čuperková. Jej návštevu útulku si pozrite TU.

V júni bol u nás Ľubo Konečný zo skupiny LPS, jeho návštevu útulku v Trnave si pozrite TU.

Po niekoľkých hercoch prišiel do trnavského útulku o5 spevák. Hosťom májových BEZBÚDOVCOV je Adam Ďurica. Jeho návštevu útulku v Trnave si pozrite TU.

Hosťom aprílových BEZBÚDOVCOV je o5 herec, o5 člen Partičky, o5 veľmi pohodový človek, Robo Jakab. Jeho návštevu útulku v Trnave si pozrite TU.

Hosťom marcových BEZBÚDOVCOV je mladý slovenský herec, skvelý dabingový hlas, člen Partičky, Juraj Kemka. Ako sme zistili, psíkov má veľmi rád. Jeho návštevu útulku v Trnave si pozrite TU.

Hosťom februárových BEZBÚDOVCOV je herec, ktorý má psíka aj doma. Poznáte ho aj z Ordinácie v Ružovej záhrade, alebo zo súťaže Let's dance - Martin Mňahončák. Jeho návštevu v Trnavskom útulku si môžete pozrieť TU.

Prvým hosťom v roku 2012, hosťom januárových BEZBÚDOVCOV je moderátor Matej Cifra, čiže Sajfa. Bezbúdovcov so Sajfom si pozrite TU.

 
Sponzori
EXO hosting
Reklamný panel
Reklamný panel
Bezbúdovci Facebook
Facebook Image