Warning: DOMDocument::load() [domdocument.load]: failed to create an SSL handle in /www/b/e/u28873/public_html/plugins/system/NewsBoard.php on line 65

Warning: DOMDocument::load() [domdocument.load]: Failed to enable crypto in /www/b/e/u28873/public_html/plugins/system/NewsBoard.php on line 65

Warning: DOMDocument::load(http://www.qintec.sk/index.php?option=com_ninjarsssyndicator&feed_id=1&format=raw) [domdocument.load]: failed to open stream: operation failed in /www/b/e/u28873/public_html/plugins/system/NewsBoard.php on line 65

Warning: DOMDocument::load() [domdocument.load]: I/O warning : failed to load external entity "http://www.qintec.sk/index.php?option=com_ninjarsssyndicator&feed_id=1&format=raw" in /www/b/e/u28873/public_html/plugins/system/NewsBoard.php on line 65

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/b/e/u28873/public_html/plugins/system/NewsBoard.php on line 102
Rok 2011

Rok 2011

Hosťom decembrových BEZBÚDOVCOV je herečka a moderátorka Katka Brychtová. Doteraz nikdy nebola v žiadnom útulku. Jedno šteniatko jej zanechalo "pozdrav":) Ako dopadla jej návšteva sa pozrite TU.

Hosťom novembrových BEZBÚDOVCOV je spevák Pavol Hammel. V novembri má koncertné turné, napriek tomu si našiel čas na psíky. Priebeh návštevy Trnavského útulku uvidíte TU.

Hosťom októbrových BEZBÚDOVCOV je moderátor, ktorého ste už videli v mnohých programoch. Pred X rokmi moderoval aj reláciu Správny kľúč. Pozvanie na návštevu Trnavského útulku prijal Martin Nikodým. Bezbúdovcov s Martinom si pozrite TU.

Hosťom septembrových BEZBÚDOVCOV je herec, ktorého ste mnohí chceli vidieť. Na návštevu Trnavského útulku si našiel čas aj Ján Koleník! Prišiel, tak ako aj všetci ostatní, bez nároku na honorár. Bezbúdovcov s Jankom Koleníkom si pozrite TU.

Hosťom augustových BEZBÚDOVCOV nie je nikto:) Sú prázdniny a tak sme dali prázdniny aj našim hosťom. V augustovej relácii vám predstavíme ďalšie psíky z Trnavského útulku, veterinár bude hovoriť o preventívnych prehliadkach a jednu reportáž ste si vyžiadali vy. Bezbúdovcov si pozrite TU.

Hosťom júlových BEZBÚDOVCOV je herec Ján Dobrík. Kedysi so psami kamarát nebol, to sa ale zmenilo a my sme radi, že prijal pozvanie do Trnavy. Jeho návštevu v Trnavskom útulku si môžete pozrieť TU.

Hosťom júnových BEZBÚDOVCOV je zlatá paralympijská víťazka. Zlatá doslova, pretože pre Slovensko vybojovala zlatú medailu. Tušíte už o kom hovorím? Pozrite si bezbúdovcov s hosťkou Veronikou Vadovičovou. Reláciu si môžete pozrieť TU.

Hosťom májových BEZBÚDOVCOV je speváčka a mama, ktorá bola v útulku prvý krát v živote, zobrala so sebou malého syna, sestru, mamu, fotografa, manažérku, jednoducho celá výprava:) Pri natáčaní sme sa výborne porozprávali a dobre zabavili. A o kom to vlastne hovorím? To je taká malá hádanka aj v úvodnom vstupe májového dielu relácie BEZBÚDOVCI. Reláciu si môžete pozrieť TU.

Hosťom aprílových BEZBÚDOVCOV je herec, ktorý sa do mesiaca apríl naozaj hodí, pretože je vždy veselý, dobre naladený a vyvoláva u divákov dobrú naladu a úsmev na tvári. Pozvanie do Trnavského útulku prijal Braňo Bystriansky, známy hlavne ako Imro z Paneláku. Jeho návštevu si pozrite TU.

Hosťom marcových BEZBÚDOVCOV je herec, humorista, glosátor Marián Geišberg. Do Trnavy to nemal ďaleko, kedže žije vo Vlčkovciach. Jeho nedeľnú návšteva Trnavského útulku si pozrite TU.

Hosťom februárových BEZBÚDOVCOV je "poštár", scenárista, herec, humorista Ján Gordulič. Prišiel aj s priateľkou, ktorá sa na návštevu útulku tešila viac ako on:) Ako prebehla ich návšteva si pozrite TU.

Hosťom januárových BEZBÚDOVCOV je moderátorka Telerána a rádia Jemné Melódie ADRIANA POLÁKOVÁ, ktorá prijala naše pozvanie, aj keď psíka nemá. Na návštevu do trnavského útulku zobrala aj deti, a nielen svoje:) Pozrite sa ako sme pre vás točili Bezbúdovcov v snehovej chumelici. Prvú tohtoročnú reláciu si pozrite TU.

 
Sponzori
EXO hosting
Reklamný panel
Reklamný panel
Bezbúdovci Facebook
Facebook Image