Warning: DOMDocument::load() [domdocument.load]: failed to create an SSL handle in /www/b/e/u28873/public_html/plugins/system/NewsBoard.php on line 65

Warning: DOMDocument::load() [domdocument.load]: Failed to enable crypto in /www/b/e/u28873/public_html/plugins/system/NewsBoard.php on line 65

Warning: DOMDocument::load(http://www.qintec.sk/index.php?option=com_ninjarsssyndicator&feed_id=1&format=raw) [domdocument.load]: failed to open stream: operation failed in /www/b/e/u28873/public_html/plugins/system/NewsBoard.php on line 65

Warning: DOMDocument::load() [domdocument.load]: I/O warning : failed to load external entity "http://www.qintec.sk/index.php?option=com_ninjarsssyndicator&feed_id=1&format=raw" in /www/b/e/u28873/public_html/plugins/system/NewsBoard.php on line 65

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/b/e/u28873/public_html/plugins/system/NewsBoard.php on line 102
Rok 2010

Rok 2010

Hosťom decembrových BEZBÚDOVCOV bol spevák BYSTRÍK, ktorý o5 po dlhšom čase zavítal do trnavského útulku. Priniesol so sebou aj gitaru, pozrite si ako dopadla jeho návšteva. Decembrovú reláciu si pozrite TU. Ako bonus venoval Bystrík jednému z vás svoje nové CD.

Hosťom novembrových BEZBÚDOVCOV bola moderátorka ELENA VACVALOVÁ, ktorá si popri mnohých povinnostiach našla čas a prijala pozvanie do Trnavského útulku. Presvedčte sa, že má psíkov naozaj rada, novembrovú reláciu si pozrite TU.

Hosťom októbrových BEZBÚDOVCOV bol herec Juraj Rašla, ktorý si prišiel do Trnavy zahrať hokej, ešte pred zápasom sme sa stretli v útulku a vy si to možete pozrieť tu.

 

 SEPTEMBERHosťom septembrových BEZBÚDOVCOV bol Kamil Mikulčík, ktorý sa v útulku zahral na robotníka. To ako jej návšteva prebiehala môžete vidieť tu.

 

AUGUSTHosťom AUGUSTových BEZBÚDOVCOV v roku 2010 bola Lenka Slaná, ktorá sa v útulku predstavila nie ako prísna porotkyňa zo Superstar, ale presne naopak:) Od prvej chvíle ako vstúpila do útulku si získala psíkov nielen veľkou nádielkou granúl, ktorú im priniesla, ale aj milým slovom a pohladkaním. To ako jej návšteva prebiehala môžete vidieť už v týchto BEZBÚDOVCOCH tu.

 

JLHosťom JÚLových BEZBÚDOVCOV v roku 2010 bola Kristína Farkašová, ktorá svojimi historkami z detstva rozosmiala nielen štáb a moderátora, ale psíci z Trnavského útulku si ju tak obľúbili tak, že sa ju rozhodli prijať za svoju a uvoľniť jej miesto medzi sebou v koterci, no a na to či ho prijala, sa môžete pozrieť tuPozornému oku určite neujdú ani Kristínkine náušnice. Kristína Farkašová sa v útulku cítila naozaj veľmi dobre a po natáčaní spravila psíkom takéto krásne fotky!

JNHosťom JÚNových BEZBÚDOVCOV v roku 2010 bola Kristína Svarinská, známa hlavne zo seriálu Panelák, v ktorom svoju lásku ku psom prejavuje venčením Dunča uja Emila. To, že psikov má skutočne rada a jedného má dokonca aj doma, môžete vidieť aj v tejto časti BEZBÚDOVCOV tu

 

MJHosťom MÁJových BEZBÚDOVCOV v roku 2010 boli Janka Hospodárová spolu so svojou Štefi, ktorá bola kedysi tiež bezbúdovcom. Janka je aj verejnosti známa svojou láskou ku všetkým zvieratkám, ktorým často vytvára priestor na prezentovanie sa aj v Teleránach, ktoré moderuje. Takúto ponuku dostali od Janky aj 4-ria bezbúdovci z Trnavského útulku a tak po tom, čo oni okúsili ako to vyzerá u Janky v Teleráne, pozvali ju do útulku a to, že Janka pozvanie prijala a páčilo sa jej, môžete vidieť aj Vy v BEZBÚDOVCOCH tu.

APRLOd APRÍLovej časti v roku 2010 sa vysielanie BEZBÚDOVCOV rozšírilo aj na TV Patriot (takže Bezbúdovcov môžete sledovať hocikde na Slovesku cez digitálnu sieť) a na TV Žilinu (lokálna TV). Aprílovú časť si BEZBÚDOVCOV si môžete pozrieť tu.

 

MARECHosťom MARCových BEZBÚDOVCOV v roku 2010 bola Petra Palevičová.Prísna obhájkyňa zo súdnej siene, sa v útulku zmenila na nepoznanie. Veď si to pozrite v týchto BEZBÚDOVCOCH tu.

 

FEBRURHosťom FEBRUÁRových BEZBÚDOVCOV v roku 2010 bol Peter Nagy, ktorého pred návštevou útulku nezastavila ani snehová kalamita a keď sa mu podarilo doraziť, mal okrem pohladkaní pre BEZBÚDOVCOV pripravený aj koncert. Celú reláciu BEZBÚDOVCOV s Petrom Nagym si môžete pozrieť tu. Klip, ktorý Peter Nagy nahral pre BEZBÚDOVCOV, klip k pesničke PSI SA BRÁNIA ÚTOKOM môžete vidieť tu.

JANURHosťami JANUÁRových BEZBÚDOVCOV v roku 2010 boli Barborka Rákovská a Tomi Popovič a čo ako zaručene najnovšiu bulvárnu informáciu Chyno z Barborky ,,vytiahol“ môžete vidieť v BEZBÚDOVCOCH tu.

 
Sponzori
EXO hosting
Reklamný panel
Reklamný panel
Bezbúdovci Facebook
Facebook Image